Російський журналіст Андрій Кисельов був затриманий у Києві за підозрою в участі в безладах і зараз знаходиться в Оболонському райвідділі міліції. Цю інформацію Forum'y підтвердили в МВС і посольстві РФ в Україні.

«Російський журналіст Андрій Кисельов увечері 22 січня був доставлений в районне управління міліції разом з групою порушників, які нападали на «Беркут». Зараз іде перевірка ступеня участі кожного. Якщо інформація знайде підтвердження, його відпустять», - повідомив голова управління МВС зі зв'язків з громадськістю Сергій Бурлаков.

Водночас, в російському посольстві поки оперують тільки неофіційними даними щодо місцезнаходження журналіста.

«Офіційної інформації про затримання Андрія Кисельова від українських органів правопорядку та МЗС України посольство Росії не отримувало. Як тільки ця інформація з'явилася у ЗМІ, ми зробили оперативні запити до МЗС і МВС України, але поки офіційного підтвердження немає. Разом з тим, як вдалося з'ясувати, журналіст знаходиться в Оболонському райвідділі міліції. Він був затриманий за підозрою в участі у подіях у центрі Києва. Як зазначило наше джерело в МВС, зараз іде розгляд і незабаром журналіста відпустять», - повідомив прес-секретар посольства Росії в Україні Олег Гришин.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

82