У зв'язку з останніми подіями, що відбуваються в центральній частині столиці, ДАІ України наполегливо рекомендує киянам і гостям міста утриматися від відвідування центру Києва. Про це повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.

«Щоб не наражати на небезпеку себе та пасажирів, просимо водіїв скорегувати маршрути руху, не залишати транспортні засоби в непередбачених для паркування місцях, неухильно виконувати вимоги Правил дорожнього руху, сигналів регулювальників та дорожніх знаків, передусім тимчасово встановлених», - наголошується в повідомленні.

Також в ДАІ звертаються до учасників акції з проханням дотримуватися законодавства в частині вимог руху транспорту в колонах, не створювати аварійних ситуацій, не наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху, не провокувати конфлікти з правоохоронцями, не перешкоджати руху транспорту, дати можливість громадському транспорту, медичним і пожежним автомобілям вчасно діставатися до місць призначення.

До порушників Правил дорожнього руху будуть негайно прийняті заходи реагування згідно з чинним законодавством, зазначають у ДАІ.
 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

352