На телеканалі «Київ», де відбулися заворушення, працює слідчо-оперативна група, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Києві.

«Як стало відомо, кілька годин тому на вулиці Хрещатик в приміщення, де розташована телерадіокомпанія «Київ», увірвалися кілька хлопців - учасників масових заворушень і влаштували там погром. Молоді люди розбили офісне обладнання і студійну техніку. На місці події працює слідчо-оперативна група», - наголошується в повідомленні.

За даними міліції, попередньо встановлено, що невідомі особи поводили себе вкрай агресивно, трощили меблі, вибили двері в кількох кабінетах, забрали звідти речі: стільці, столи, офісну техніку та інше майно, яке належить муніципальному телеканалу.

Подію зареєстровано у Печерському райуправлінні столичної міліції.

Нагадаємо, 22 січня невідомі особи захопили приміщення на вул. Хрещатик, 5-В, в якому розташоване комунальне підприємство Київської міської державної адміністрації «Телеканал «Київ».

В.о. голови КМДА Анатолій Голубченко звернувся до правоохоронних органів з проханням вжити всіх можливих заходів реагування згідно з чинним законодавством.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

581