25-30 автомобілів з активістами протягом ночі їздили Києвом, нападали на хостели і вивозили людей, які там проживали, у «штаб» в Будинку Профспілок України, повідомляють у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Свої дії представники «автомайдану» мотивували необхідністю пошуку та затримання громадян, яких активісти ідентифікували у якості так званих «тітушок» - хлопців спортивної зовнішності.

Представники «автомайдану» за ніч встигли навідатися в кілька хостелів у трьох районах Києва: Подільському, Печерському та Шевченківському.

Агресивно налаштовані невідомі люди в масках і камуфляжній формі били вікна і майно в столичних готелях, вибивали двері і влаштовували бійки. Ці дії слідчі кваліфікували згідно з чинним законодавством - відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України.

Крім того, в Шевченківське райуправління столичної міліції із заявами про протиправні дії в готелях на території району звернулися 46 громадян. Вони повідомили про побиття, насильницькі дії з боку невідомих, які примусово вивозили людей в «штаб» в Будинку Профспілок України.

За цими фактами слідчим відділом Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини). 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

603
Классические туфли мужские