Кабінет Міністрів розширив перелік дозволених для використання правоохоронцями спецзасобів під час охорони правопорядку. Про це йдеться в розпорядженнях №13-14 від 22 січня.

Так, правоохоронцям дозволено використовувати ручні аерозольні гранати «Дрейф-2», а також світлошумові гранати світлозвукової дії; одноелементні - «Факел», «Зоря-2», і багатоелементні «Факел».

Крім того, під час спецоперацій правоохоронцям дозволено використовувати ручні димові гранати, повідомляють «Українські новини».

Крім того, розпорядженням №13 затверджено порядок використання водометів, при якому вони застосовуються працівниками міліції для припинення масових безпорядків і групових порушень громадського порядку, відбиття нападу на будівлі, приміщення, споруди і транспортні засоби незалежно від їхньої належності, захисту громадян і самозахисту від нападу та інших дій, що створюють загрозу їхньому життю, здоров'ю, житлу чи майну.

Нагадаємо, починаючи з 19 січня на вулиці Грушевського триває протистояння правоохоронців і мітингувальників. Під час протистояння співробітники «Беркуту» використовують світлошумові гранати.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

351