Європа повинна шукати компромісні рішення з Москвою. Пропозиція Києва створити «тристоронню комісію» для пошуку вирішення спірних питань у контексті євроінтеграції України виглядає багатообіцяючою, - пише старший науковий співробітник Інституту Катона, колишній спеціальний помічник президента Рональда Рейгана Дуг Бандоу у статті «Помаранчева революція повертається в Україну» США слід триматися подалі від цієї боротьби» для Forbes.

«Такий підхід є перспективним. ...Всі виграють від більш тісного зв'язку між ЄС і МС Росії, що може зменшити тиск Москви на Київ», - зазначає автор.

Між тим Бандоу нагадав слова Президента України Віктора Януковича, який виступив проти того, щоб хтось приходив і вчив нас як жити».

У зв'язку з цим екс-радник Рейгана констатував, що виключно українському народові обирати своє майбутнє.

«Економічне здоров'я» України, «європейське майбутнє», «поворот у бік Москви» і «перемикання на ЄС» не є американськими цінностями і навряд чи відповідають американським інтересам. Насправді, вони навряд чи повинні турбувати США, - підкреслив політолог. - Як би сприйняли американці, якби українські політики з'явилися на мітингу «Захопи Уолл-Стріт» у Вашингтоні з обіцянками підтримати протестуючих в їхній вимозі економічного перерозподілу, вступу в Північноамериканський союз і відходу від Європи - і все заради українських інтересів і цінностей»?.

Експерт констатує, що Україна ніколи не належала ні ЄС, ні Вашингтону, щоб вони розглядали її як втрату.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

96
Туфли осень-зима Everest