Лідери опозиції Кличко, Тягнибок і Яценюк давно втратили контроль над Майданом, що призвело до нинішніх силових сутичок демонстрантів з силами правопорядку. Таку думку в інтерв'ю телеканалу БТБ висловив політичний оглядач Дмитро Джангіров.

«Події на Грушевського продемонстрували, що лідери опозиції не повністю контролювали ситуацію на Майдані. Вони туди час від часу приходили і використовували його як майданчик для чергових політичних заяв. Водночас на самому Майдані відбувалися різні процеси, у тому числі кристалізація радикальних настроїв», - сказав Джангіров.

І коли це стало очевидним, сказав він, радикальна частина Майдану вирішила діяти самостійно, власними методами, які спостерігаються в останні дні. Експерт додав, що в сутичках з силами правопорядку спостерігається також лише якась імітаційність процесу, оскільки всі усвідомлюють, що невеликій групі людей прорватися до будівлі Ради через кордони "Беркута" і внутрішніх військ неможливо.

«Сутички з силами правопорядку - швидше викид негативних емоцій. Тому зараз можна говорити, що є дві сили. Одна - Майдан, навколо якої концентрується більшість протестувальників. Друга - євромайдан, де збираються найбільш радикальні елементи», - пояснив Джангіров.

На його думку, лідери опозиції, які запустили цей процес, повинні нести за нього відповідальність.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

119
Туфли осень-зима Everest