Лідери опозиції Кличко, Тягнибок і Яценюк давно втратили контроль над Майданом, що призвело до нинішніх силових сутичок демонстрантів з силами правопорядку. Таку думку в інтерв'ю телеканалу БТБ висловив політичний оглядач Дмитро Джангіров.

«Події на Грушевського продемонстрували, що лідери опозиції не повністю контролювали ситуацію на Майдані. Вони туди час від часу приходили і використовували його як майданчик для чергових політичних заяв. Водночас на самому Майдані відбувалися різні процеси, у тому числі кристалізація радикальних настроїв», - сказав Джангіров.

І коли це стало очевидним, сказав він, радикальна частина Майдану вирішила діяти самостійно, власними методами, які спостерігаються в останні дні. Експерт додав, що в сутичках з силами правопорядку спостерігається також лише якась імітаційність процесу, оскільки всі усвідомлюють, що невеликій групі людей прорватися до будівлі Ради через кордони "Беркута" і внутрішніх військ неможливо.

«Сутички з силами правопорядку - швидше викид негативних емоцій. Тому зараз можна говорити, що є дві сили. Одна - Майдан, навколо якої концентрується більшість протестувальників. Друга - євромайдан, де збираються найбільш радикальні елементи», - пояснив Джангіров.

На його думку, лідери опозиції, які запустили цей процес, повинні нести за нього відповідальність.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

119