У МВС поки не підтверджують інформацію про третього загиблого унаслідок сутичок на вулиці Грушевського і заперечують використання правоохоронцями вогнепальної зброї. Про це повідомив кореспондентові Forum'у голова управління МВС по зв'язках з громадськістю Сергій Бурлаков.

«Поки такої інформації немає. Кілька людей були доставлені в лікарні, ніяких додаткових трупів там поки немає. Є два трупи, ми ними займаємося. Причому роботі слідчо-оперативної групи не дають нормально працювати», - повідомив він.

За словами Бурлакова, активісти перешкоджають роботі працівників слідчо-оперативної групи у зв'язку з тим, що «мабуть, хтось не хоче знати правду».

«Причина смерті двох людей встановлюється. На місці працює слідчо-оперативна група та судово-медичний експерт, для того щоб встановити час настання смерті, чи це так, як нам розповідають, характер тілесних ушкоджень, і, зрештою, причину смерті. Тому що міліція несе охорону громадського порядку без зброї на таких заходах, і на Грушевського - не виняток», - підкреслив Бурлаков.

Також Бурлаков ще раз звернувся до жителів і гостей Києва з проханням утриматися від участі в масових заходах на вулиці Грушевського, які переростають у масові заворушення, в зв'язку з великою ймовірністю отримання тяжких тілесних ушкоджень з боку агресивно налаштованих правопорушників.

Як раніше повідомляв ForUm, під час протистоянь протестувальників і правоохоронців на вулиці Грушевського у ніч на середу один з демонстрантів отримав вогнепальні поранення, унаслідок чого помер.

Столична міліція перевіряє інформацію про смерть чоловіка, який нібито впав з колонади стадіону «Динамо».

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

147