У рамках розгляду позову Федерації профспілок України про відшкодування завданої шкоди, судом заарештовано всі банківські рахунки, на які збиралися кошти для євромайдану та автомайдану.

За повідомленням джерела «Закон і Бізнес», під судову заборону потрапили рахунки двох громадських організацій, які активно збирали кошти для потреб протестувальників. Це ГО «Соціально відповідальне суспільство» та ГО «Кияни - за реформи».

Крім того, арештовано все особисте майно народних депутатів України, які координують дії протестувальників у захоплених будівлях - Пашинського, Авакова, Пацкана, Аверченка, Кубіва, а також лідера автомайдану Дмитра Булатова. Під судову заборону потрапило все рухоме і нерухоме майно, що належить зазначеним особам, квартири, будинки і дорогі машини.

За даними редакції, серед арештованого майна - кілька мерседесів і тойот, автомобілі «Лексус» і «Ніссан», земельні ділянки на десятки гектарів, об'єкти нежитлової нерухомості, квартири нардепів у Києві, Харкові та Львові.

У разі задоволення позову зазначене майно перейде у власність Федерації профспілок на рахунок погашення збитків, завданих Будинку профспілок та Жовтневого палацу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177