Протистояння між протестувальниками та правоохоронцями на вулиці Грушевського в центрі Києва під ранок середи активізувалися.

На схилі біля колонад біля входу на стадіон «Динамо» ім. Лобановського час від часу мітингувальники запускають з установок феєрверки у бік «Беркута», а силовики в свою чергу відповідають світлошумовими гранатами і стріляють гумовими кулями.

Також територію схилу і барикади на вулиці Грушевського просвічують з боку міліціонерів кілька великих прожекторів.

Зараз на місці протистояння стало менше людей. Близько декількох сотень осіб продовжують протистояння проти силовиків, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як і раніше між протестувальниками та правоохоронцями стоїть близько десятка священиків, які читають молитви і просять обидві сторони уникати насильства.

Як повідомляв ForUm, ситуація на місці протистояння мітингувальників і співробітників правоохоронних органів вночі залишалася відносно спокійною.

Під час протистоянь протестувальників і правоохоронців на вулиці Грушевського в ніч на середу один з демонстрантів отримав вогнепальні поранення, у результаті чого помер.

Сутички в центрі Києва 19 січня почалися після того, як мітингувальники вирішили прорватися через кордон міліції у напрямку Будинку уряду і Верховної Ради.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

99