За фактом блокування військової частини внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ в Одесі розпочато кримінальне провадження, повідомляє Управління по зв'язках з громадськістю МВС.

У Малиновський райвідділ надійшло повідомлення від керівництва військової частини 3012 ВВ МВС України. За місцем їхньої дислокації в Одесі на вул. Промисловій, 22 зібралася група громадян, а також був припаркований автомобіль, який обмежував рух транспорту на в'їзді та виїзді з території військової частини.

«Дії правопорушників заважали виконанню військовослужбовцями поставлених перед ними повсякденних завдань щодо забезпечення охорони громадського порядку та установ», - йдеться в повідомленні.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч.1ст.296 (хуліганство) і ч.1 ст.279 (блокування транспортних комунікацій) КК України.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, вчора, 20 січня, командувач управління Південного територіального командування ВВ МВС України генерал-майор Ігор Плахута заявив, що інформація про блокування військової частини внутрішніх військ МВС не відповідає дійсності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

867
Классические туфли мужские