За фактом блокування військової частини внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ в Одесі розпочато кримінальне провадження, повідомляє Управління по зв'язках з громадськістю МВС.

У Малиновський райвідділ надійшло повідомлення від керівництва військової частини 3012 ВВ МВС України. За місцем їхньої дислокації в Одесі на вул. Промисловій, 22 зібралася група громадян, а також був припаркований автомобіль, який обмежував рух транспорту на в'їзді та виїзді з території військової частини.

«Дії правопорушників заважали виконанню військовослужбовцями поставлених перед ними повсякденних завдань щодо забезпечення охорони громадського порядку та установ», - йдеться в повідомленні.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч.1ст.296 (хуліганство) і ч.1 ст.279 (блокування транспортних комунікацій) КК України.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, вчора, 20 січня, командувач управління Південного територіального командування ВВ МВС України генерал-майор Ігор Плахута заявив, що інформація про блокування військової частини внутрішніх військ МВС не відповідає дійсності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

871