Столична влада, у разі складної дорожньої ситуації під час сильних снігопадів, зупинятиме великовагові автомобілі на під'їздах до Києва. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк, повідомляє прес-служба адміністрації.

«У нас є інформація про можливий початок снігопаду, тому вже зараз ми дещо обмежуємо в'їзд у Київ. Одночасно вночі поблизу патрулів ДАІ буде стояти наш співробітник, який буде допомагати водіям вантажівок у разі необхідності організації супроводу в місто. Наприклад, якщо це терміновий вантаж або вантаж, який швидко псується. Всіх водіїв вантажівок будемо просити почекати, поки буде організовано належний дорожній трафік. Минулий рік показав, що 50 % невдач - наслідок неналежної організації роботи з вантажівками, які не давали можливості розчищати дороги», - зазначив Костюк.

Він додав, що в разі оголошення надзвичайної ситуації, пов'язаної з погодними умовами, буде запроваджуватися практика парковок з лівого або правого боку вулиці, залежно від того, парне чи непарне число на календарі. Зокрема, така практика буде діяти на 8 центральних вулицях столиці, а саме: на вул. Пушкінській, Терещенківській, Б. Хмельницького від вул. Коцюбинського до Володимирської, на Басейній (від вул. Шовковичної до Круглоуніверситетської), Прорізній (від вул. Володимирської до Пушкінської), а також на вул. Софійській, Малій Житомирській і на бульв. Т. Шевченка.

Костюк також зазначив, що необхідні знаки вже встановлено, зараз вони в чохлах, які в разі необхідності оперативно знімуть.

Нарешті, заступник голови КМДА закликав киян бути свідомими і не залишати свої автомобілі на проїжджих частинах, щоб не заважати дорожнім службам розчищати дороги.

Нагадаємо, що за прогнозом Українського Гідрометцентру, в Києві очікується ускладнення погодних умов: сніг, хуртовини, пориви вітру, на дорогах ожеледиця.

У зв'язку з погіршенням погодних умов столична влада закликає водіїв утриматися від поїздок власним автотранспортом у разі снігопаду.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

647