Закони України, прийняті Верховною Радою 16 січня, опубліковано в електронній версії газети парламенту «Голос України» у номері за вівторок, 21 січня.

Так, закон «Про внесення змін до закону України «Про судоустрій і статус суддів» і процесуальні закони щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» авторства нардепів від фракції Партії регіонів Володимира Олійника та Вадима Колесніченка вступає в силу на наступний день після опублікування в офіційній пресі, крім підпункту 5 пункту 18 розділу I закону, який вступить в дію з 1 травня 2014 року.

Закон про зміни до Регламенту Верховної Ради, який спрощує порядок надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народних депутатів, які вчинили злочин, набирає чинності з дня, наступного після дня його опублікування.

Закон «Про відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі» набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

Закон щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів набирає чинності через 6 місяців з дня його опублікування, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Закон про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо заочного кримінального провадження набирає чинності з дня, наступного після дня його опублікування.

Закон про звільнення від кримінальної відповідальності учасників мирних зібрань, які відбувалися з 21 листопада по 26 грудня (набирає чинності з дня, наступного після дня його опублікування, і підлягає виконанню протягом 1 місяця).

Закон «Про внесення зміни до закону України «Про безоплатну правову допомогу» щодо відтермінування вступу в силу положень пункту 6 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» набирає чинності з дня, наступного після дня його опублікування.

Закон, яким вводиться відповідальність за наругу над місцями поховання учасників Другої світової війни набирає чинності з дня, наступного після дня його опублікування.

Закон, що змінює Кримінальний кодекс в частині відповідальності за заперечення або виправдання злочинів фашистів і їхніх прибічників набирає чинності з дня, наступного після дня його опублікування.

Закон, яким вносяться запропоновані урядом поправки в Податковий кодекс, яким поновлюється звільнення імпорту природного газу в Україну від податку на додану вартість, припинене в кінці 2013 року, вступає в силу з дня, наступного після дня його опублікування.

Крім того, в номері опубліковано закон про державний бюджет на 2014 рік.

Нагадаємо, народні депутати з провладних фракцій підняттям рук, без обговорення ухвалили 11 законів та 1 постанову.

Також парламент прийняв державний бюджет України на 2014 рік та зміни в Податковий кодекс про звільнення від ПДВ операцій з ввезення на митну територію України природного газу.

17 січня Президент України Віктор Янукович підписав Закон № 719-VII «Про Державний бюджет України на 2014 рік» та всі закони, ухвалені Верховною Радою України 16 січня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1993
Туфли осень-зима Everest