З 1 лютого планується ввести в дію новий тариф разової поїздки в комунальному транспорті, вартість якої становитиме 3 гривні.

Про це в ефірі ТРК «Київ» у програмі «Столиця» заявив заступник голови КМДА Михайло Костюк, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Водночас він зазначив, що оптовий споживач транспортних послуг не відчує подорожчання, оскільки вартість проїзних залишиться на рівні 2013 року.

Так, проїзний квиток на місяць на будь-який один наземний вид транспорту становить 80 грн, на два - 130 грн і 160 грн на всі види наземного громадського транспорту. Проїзний для метрополітену буде коштувати 95 грн, для метро і одного з видів наземного транспорту - 150 грн. Проїзний на всі види громадського транспорту буде коштувати 230 грн, як і сьогодні.

Вартість будь-якого проїзного для студентів відповідно до законодавства становить 50 % від повної вартості проїзного квитка. Крім того, збільшення вартості разової поїздки комунальним транспортом не торкнеться незахищених верств населення. Всі пільговики, які отримали таке право, і надалі будуть користуватися транспортними послугами безкоштовно.

Михайло Костюк також зазначив, що після зміни тарифу жетони метрополітену поміняють на зелений, вид проїзних квитків залишиться незмінним.

Нагадаємо, минулого тижня, 16 січня, виконуючий обов'язки голови КМДА Анатолій Голубченко заявляв, що з 1 лютого тарифи на проїзд у громадському транспорті Києва підвищені не будуть.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

340