Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив якнайшвидше вирішити питання забезпечення житлом та першим робочим місцем дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, у тому числі за рахунок функціонування системи соціальних гуртожитків та бронювання робочих місць. Про це він сказав під час щотижневої робочої наради, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

На нараді було заслухано питання забезпечення житлом цієї категорії громадян. Зокрема, мова йшла про те, що в черзі перебуває понад 20 тисяч осіб. А за минулий рік сиротам вдалося надати 850 квартир - втричі більше, ніж два роки тому, але такі темпи вирішення проблеми незадовільні.

«Якщо такими темпами будемо вирішувати, то ця дитина встигне стати дідом до того часу, як отримає квартиру, - сказав Азаров. - Ми повинні вирішити проблему в недалекому майбутньому».

Розробити програму комплексного вирішення питання забезпечення житлом дітей-сиріт доручено віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

139