Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Анатолій Близнюк упевнений, що представники опозиції свідомо йдуть на ескалацію конфлікту в суспільстві, повідомляє прес-служба ПР. 

«Спочатку вони вчинили беззаконня у Верховній Раді в день, коли приймався Державний бюджет, а сьогодні влаштували побоїще на вулицях Києва. У хід пішли біти, палиці, сльозогінний газ, у бік міліції полетіли каміння й петарди. Це не що інше, як чергова спроба дестабілізації ситуації в країні», - зазначив Близнюк. 

«Ідеологія у них (опозиціонерів. - Ред.) одна - чим гірше в країні, тим краще для них». Іншого не дано. Тому вони щоразу шукають все нові й нові варіанти загострення ситуації, за які можна було б потім зачепитися. Вони вже зовсім осмислено йдуть на протиправні дії», - додав він. 

Політик також висловив переконання в тому, що відповідальність за все, що зараз відбувається в Києві, несуть виключно лідери опозиції. «Розуміючи це, вони «дурника клеять». Самі натворили, а потім кажуть, мовляв, винні не ми», - обурився Близнюк.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

212