Одним з основних напрямів діяльності Міністерства внутрішніх справ, є боротьба із наркозлочинністю, оскільки на сучасному етапі наркоманія являє собою реальну загрозу національній безпеці держави. Про це глава МВС Віталій Захарченко заявив на засіданні колегії, присвяченій підведенню підсумків роботи відомства у 2013 році, повідомляє управління по зв'язках з громадськістю міністерства.

За його словами, МВС має ініціювати об'єднання зусиль органів державної влади та громадських організацій для спільної стратегії та плану дій щодо реалізації антинаркотичної політики.

За даними МВС, на офіційному обліку перебуває близько 100 тисяч споживачів наркотиків, половина з них мають діагноз «наркоманія».

Захарченко зазначив, що торік правоохоронцями викрито 8700 кримінальних злочинів, пов'язаних зі збутом наркотиків. Це становить більше чверті з усіх викритих. Особлива увага міліціонерами приділяється виявленню осіб, які схиляють до вживання наркотиків інших.
Крім того, у 2013 році було задокументовано майже 60 фактів легалізації коштів, отриманих від наркобізнесу. До суду направлено понад 30 кримінальних проваджень відносо діяльності організованих злочинних наркоугруповань. Також ліквідовано 9 стійких наркобізнесових структур. Для запобігання продовження наркобізнесу органами внутрішніх справ накладено арешт та вилучено майна на суму понад 41 млн гривень.

«Ми оголошуємо нещадну боротьбу з цим злом, у першу чергу - з наркозбувачами», - зазначив міністр.

За його словами, зараз як ніколи потрібно вдосконалювати державну систему профілактики наркоманії та вводити постійний моніторинг наркоситуації в країні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

199