Закон №3883 «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України», яким удосконалено порядок надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народного депутата спрощує процедуру розгляду питання про його недоторканність.
 
Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході прес-конференції повідомив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Олійник.
«Мова йде не про скасування депутатської недоторканності, а про спрощення процедури розгляду цього питання. Якщо депутат, відносно якого прийнято відповідне рішення, в суді не буде визнаний винним, то він знову стає депутатом», - сказав він.

Він також додав, що встановлення громадських приймалень депутатів у наметах є не законним. «Почитайте закон про статус народних депутатів, де прописано «в приміщенні», інакше завтра поставите на залізничному шляху. Не маєте права», - сказав Олійник.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада України прийняла Закон №3883 «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України», яким удосконалено порядок надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народного депутата.

Дарина Щварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

212