В Одеській області міліція викрила місцевих чиновників у розтратах під час реалізації обласної програми «Питна вода», повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС області.

Як наголошується в повідомленні, під час проведення робіт з капітального ремонту водопровідних мереж та споруд як порушення тендерної та проектно-кошторисної документації було проведено будівництво нових свердловин. Фактично капітальний ремонт не був здійснений.

Махінації зловмисників викрили співробітники обласного управління Державної служби по боротьбі з економічними злочинами.

Посадові особи, вступивши у злочинну змову, розікрали бюджетні кошти шляхом внесення неправдивих відомостей до актів приймання виконаних підрядних робіт, тим самим завищивши обсяги виконаних робіт. Таким чином державному бюджету було завдано збитків на суму близько 3 млн. 500 тис. грн.

Зараз проводяться слідчі дії в рамках розпочатого провадження ст.191 ч.4 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Дії зловмисників караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

153