Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) інформує про введення з 17 січня 2014 року тимчасових обмежень на ввезення продукції свинарства з Луганської області України через виникнення на цій території в січні поточного року африканської чуми свиней (АЧС) серед кабанів. Про це повідомляє прес-служба Россільгоспнагляду.

«Обмеження стосуються ввезення в Росію свиней, їхнього генетичного матеріалу, свинарської продукції (яка не пройшла термічної обробки + 72С і вище в товщі продукту протягом 30 хв, що гарантує знищення вірусу АЧС), у тому числі продуктів забою диких кабанів, рогокопитної та шкіряної, кишкової сировини, щетини, кормів для свиней, які не пройшли під час виготовлення аналогічної теплової обробки, мисливських трофеїв, не підданих повній таксидермічній обробці, вживаного устаткування для утримання, перевезення, забою і оброблення свиней», - наголошується в повідомленні.

Водночас територіальним управлінням Россільгоспнагляду доручено посилити контроль за ввезенням на територію Російської Федерації з України тваринницької продукції в ручній поклажі та багажі.

Як повідомляв ForUm, у Луганській області в січні був зафіксований перший в цьому році випадок африканської чуми свиней. У 2013 році АЧС в Україні не реєструвалося.

У зв'язку з цим Держветфітослужба ввела заборону на вивезення з трьох сіл Луганської області - Камишне, Колісниківка, Юганівка - живих свиней, свинини і продукції з неї.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1303