Аналіз інформації про абонентів мобільного зв'язку є ефективним засобом боротьби зі злочинністю і необхідний для посилення ефективності діяльності правоохоронних органів.

Про це заявив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Євген Мураєв, коментуючи ухвалений у Верховній Раді законопроект, який зобов'язує операторів мобільного зв'язку укладати договори з абонентами у разі надання послуг з використанням SIM-карт, повідомили в прес-службі партії.

«Інформація про абонентів мобільного зв'язку та її аналіз є ефективним засобом боротьби зі злочинністю. Зазначені зміни запропоновані з метою посилення ефективності діяльності правоохоронних органів з розкриття злочинів та боротьби з тероризмом шляхом персоналізації абонентів, у тому числі тих, які користуються передплаченим мобільним зв'язком», - підкреслив народний депутат.

«При цьому інформація про належність особі абонентського номера може бути отримана тільки з дозволу суду. Такі правила встановлені у багатьох країнах світу», - резюмував Мураєв.

Нагадаємо, для купівлі SIM-карти українці повинні будуть укладати відповідний договір з оператором.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233