Ухвалений сьогодні закон №3855 про відповідальність за порушення правил дорожнього руху (ПДР) поліпшить ситуацію на дорогах. Про це заступник голови комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник заявив в кулуарах ВР, повідомляє кореспондент Forum'у.

За словами депутата, відтепер колона автомашин складом від 5 од. повинна погоджувати свій рух з ДАІ - а якщо вона цього не робить і її дії призводять до блокування або створення перешкод для дорожнього руху, то винні особи можуть бути оштрафовані на суму від 40 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 850 грн) або позбавлені прав на строк до 2 років, з оплатним вилученням ТЗ або без такого.

За словами парламентарія, також документ посилює відповідальність за керування транспортним засобом без права на це. «Якщо у водія немає прав, то власника автомобіля штрафують, а його можуть вилучити», - уточнив Олійник.

Крім того, продовжив він, новим законом запроваджено штрафи за роботу інформаційних агентств без державної реєстрації. «За такі дії винні можуть бути оштрафовані на суму від 600 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», - сказав депутат.

Як раніше повідомляв ForUm, Верховна Рада України прийняла Закон № 3855 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі».

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201