Народному депутату України, члену парламентської фракції Партії регіонів Володимиру Малишеву, який сьогодні був травмований у сесійній залі, наклали 6 швів. Про це заявила його колега по фракції, голова парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва, повідомляє прес-служба ПР.

За словами політика, під час бійки в парламенті вона побачила закривавленого Малишева, підбігла до нього, вихопила свою білу хустинку з сумки, змочила її водою і почала обмивати рану.

«Під час надання першої медичної допомоги в сесійній залі стало зрозуміло, що рана дуже глибока і рясно кровоточила... Коли викликали лікарів, ми прямо на робочому місці промили рану перекисом водню. Медики поміряли депутату тиск, який був 200 на 120, спостерігалися перебої в роботі серця. Потерпілому дали ліки, наклали пов'язку, і відвезли його в лікарню. Я супроводжувала його, сидячи поруч у машині швидкої допомоги», - повідомила вона.

За словами Бахтєєвої, Малишева доставили в лікарню «Феофанія», де в операційній наклали шість швів.

«У нього дуже глибока важка травма. За словами лікарів, вона, швидше за все, нанесена тупим предметом, оскільки, на їхню думку, кулаком неможливо зробити таке сильне розсічення. Весь його одяг був у крові. Зараз депутат перебуває в лікарні під наглядом лікарів, його продовжують обстежувати», - підсумував нардеп.

Нагадаємо, за фактами подій, що відбувалися сьогодні у приміщеннях Верховної Ради України, порушено кримінальні провадження.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

170