Азаров подякував мітингувальників під Радою за підтримку депутатів у прийнятті бюджету.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров подякував учасникам мітингу в Маріїнському парку за підтримку парламентаріїв, які прийняли сьогодні бюджет-2014, повідомляє кореспондент Forum'у.

«Насамперед, я хочу подякувати від усієї душі за те, що ви приїхали і підтримали наших депутатів у важкому становищі. І за це їм величезне спасибі. Вони витримали колосальний тиск, погрози і сьогодні проголосували за бюджет», - сказав він.


Крім того, прем'єр пообіцяв, що 2014 рік буде переломним для України. «Зараз важка ситуація, але, тим не менш, 2014 рік буде кращий від минулого і ми з Президентом зробимо все, щоб він був дійсно роком виходу з кризи», - сказав він.

На думку прем'єра, в України налагодилися відносини з Росією. Є домовленість про зниження ціни на газ і в цьому році суттєво зменшиться вартість газу для промисловості. «Наше найголовніше завдання - запустити промисловість. Оскільки це заробітна плата, робочі місця», - заявив Азаров.


За його словами, Україну не можна ділити. «Ми прийняли бюджет заради всієї країни. Ми не ділимо Україну на північ і південь, захід і схід. Для нас вона одна єдина», - резюмував прем'єр-міністр.

Верховна Рада України прийняла закон про державний бюджет України на 2014 рік без обговорення документа.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

173
Туфли осень-зима Everest