Глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що прийняття змін до регламенту - це не тільки спрощення процедури зняття недоторканності з народного депутата, а й виконання передвиборних обіцянок всіх парламентаріїв. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу журналістам.

Депутат пояснив, що даний законопроект скасував норми, які раніше вимагали для зняття недоторканності з народного депутата подання генерального прокурора, розгляд даного питання в регламентному комітеті ВР і подальше включення даного питання до порядку денного.

«На сьогоднішній день прийнято рішення, що генеральний прокурор оприлюднить подання до ВР і воно без включення до порядку денного має бути розглянуто парламентом. По суті справи все зроблено для спрощення процедури і початку виконання зобов'язань, даних народними депутатами на виборах», - заявив він.

Крім того, Єфремов вважає, що недоторканність з парламентаріїв варто зняти повністю й ухвалення змін до регламенту - це тільки перший крок. «Моя особиста думка - депутатську недоторканність потрібно зняти, я б за це проголосував. Адже під прикриттям мандата народного депутата з'являються герої, а без мандата героям страшно», - підкреслив Єфремов.

Як раніше повідомляв ForUm, Верховна Рада України прийняла Закон №3883 «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України», яким удосконалено порядок надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народного депутата.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

134