Фракція Партії регіонів добиватиметься, щоб з народного депутата, який у сесійній залі вдарив нардепа від ПР Володимира Малишева, зняли депутатську недоторканність, і він постав перед судом. Про це заявив глава фракції ПР Олександр Єфремов на брифінгу, передає кореспондент ForUm'у.

Глава фракції ПР заявив, що вони будуть домагатися якісного розслідування інциденту. Водночас Єфремову поки не відоме прізвище депутата, який вдарив Малишева.

«Я не уточнював ще прізвище, є відповідні фотографії, я думаю, слідчі органи розберуться», - зазначив Єфремов.

За його словами, слідчі органи вже працюють за фактом травмування нардепа від ПР. «Слідчі органи працюють, ми, безумовно, бачили всі процеси, які відбуваються, і вважаємо неподобством, що депутат розсік голову нашому колезі. Швидше за все, у нього струс мозку і всі бачили, як лилася кров. Це неприпустиме явище. І взагалі бійка в такому форматі?! Ми давно вже відмовилися від такої практики і не підтримуємо цей напрямок», - заявив він.

Нагадаємо, член фракції Партії регіонів Тетяна Бахтєєва стверджує, що її колега Володимир Малишев, якого вдарили в Раді, отримав серйозну травму, у нього глибока рана на лобі.

Як повідомлялося, в сесійній залі побили народного депутата від ПР Володимира Малишева.

Сьогодні парламент змінив порядок притягнення депутатів до кримінальної відповідальності.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

159