Президент України Віктор Янукович сподівається, що парламент ухвалить сьогодні держбюджет на 2014 рік. Про це, як передає кореспондент Forum'у, в кулуарах парламенту заявив представник Президента у Верховній Раді, народний депутат від фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

«Президент очікує, що парламент буде досить відповідальним, щоб прийняти головний фінансовий документ країни», - зазначив він.

Крім того, Мірошниченко підкреслив, що дискусія в стінах парламенту повинна продовжуватися. «Але від цього не повинні страждати прості люди, і, я думаю, що бюджет буде прийнятий сьогодні», - сказав регіонал.

Відповідаючи на уточнююче запитання журналістів, буде бюджет ухвалений у сесійній залі ВР чи на виїзному засіданні, він заявив, що поки що це невідомо. «Політика - це процес творчий, це мистецтво, і як сьогодні буде реалізовано мистецтво домовлятися, ми побачимо в найближчі години», - розповів нардеп.

Мірошниченко сподівається, що всі нардепи встигли ознайомитися з рішенням Комітету ВР з питань бюджету, прийнятим у ніч на сьогодні.

Як повідомляв ForUm, народні депутати мають намір сьогодні прийняти держбюджет-2014 .

Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що якщо опозиція блокуватиме роботу парламенту під час ухвалення державного бюджету на 2014 рік, то головний фінансовий документ країни буде прийнятий без обговорення.

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов допустив прийняття держбюджету на виїзному засіданні.

15 січня Комітет Верховної Ради України з питань бюджету рекомендував проект державного бюджету на 2014 рік для ухвалення парламентом.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

96