Фракція Партії регіонів готова до ухвалення проекту держбюджету на 2014 рік на виїзному засіданні. Про це, як передає кореспондент Forum'у, в кулуарах парламенту заявив лідер фракції ПР Олександр Єфремов.

За його словами, якщо опозиція заблокує роботу парламенту і не дасть прийняти держбюджет, то регіонали готові зробити це на виїзному засіданні. «Ми готові до всіх варіантів», - сказав Єфремов.

Він також зазначив, що фракція ПР готова забезпечити ухвалення держбюджету. «Ми готові працювати, наші люди в залі: 203 людини. Ми готові повністю», - підкреслив нардеп.

Крім того, Єфремов повідомив, що перед засіданням ВР відбудеться нарада голів парламентських фракцій у кабінеті голови парламенту Володимира Рибака.

«Ми зараз йдемо на нараду до Рибака. Опозиція хоче знову про щось говорити», - сказав Єфремов.

Як повідомляв ForUm, народні депутати мають намір сьогодні прийняти держбюджет-2014 .

Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що якщо опозиція блокуватиме роботу парламенту під час ухвалення державного бюджету на 2014 рік, то головний фінансовий документ країни буде прийнятий без обговорення.

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов допустив прийняття держбюджету на виїзному засіданні.

15 січня Комітет Верховної Ради України з питань бюджету рекомендував проект державного бюджету на 2014 рік для ухвалення парламентом.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

100