За апеляційною скаргою прокуратури Дніпровського району Києва вирок у справі про масове отруєння дітей у дитячому садку №455 скасовано, а матеріали кримінальної справи направлені на новий судовий розгляд. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпровського району міста Києва.


Прокуратура наполягає на грошовій компенсації батькам малюків, які отруїлися в дитячому садку.

Підставою для скасування вироку Дніпровського райсуду стало те, що суд відмовив у задоволенні цивільних позовів потерпілих осіб, при цьому належним чином не дослідивши докази їхнього обґрунтування.

«Таким чином, суд фактично позбавив потерпілих можливості звернутися з цими ж вимогами в порядку цивільного судочинства. Державний обвинувач вважає це рішення необґрунтованим і таким, що порушує права потерпілих дітей та їхніх батьків на отримання грошової компенсації вартості лікування і реабілітації», - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, з 19 по 22 червня поточного року 43 дитини віком від 3 до 6 років після відвідування зазначеного дошкільного закладу були госпіталізовані з діагнозом «гостра кишкова інфекція».

За даним фактом прокуратура Дніпровського району відкрила кримінальне провадження і розпочала досудове розслідування.

У подальшому було встановлено, що захворювання викликав збудник сальмонельозу, який виявили в курячих яйцях і запіканці з вермішелі.

Винних в отруєнні дітей у київському дитсадку можуть посадити на три роки.

Винуватців масового отруєння у київському дитсадку покарали штрафами.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162