Державна цільова економічна програма розвитку легкового автомобілебудування на період до 2020 року підвищить конкурентоспроможність вітчизняного автопрому і дозволить покривати значну частину внутрішнього ринку за рахунок автомобілів вітчизняного виробництва, зазначив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

На засіданні Кабінету Міністрів 15 січня була схвалена концепція Державної цільової економічної програми розвитку легкового автомобілебудування на період до 2020 року.

«Головною метою Програми є створення в Україні конкурентоспроможного легкового автомобілебудування з рівнем локалізації не менше 55%», - повідомив міністр.

Він зазначив, що документ покликаний забезпечити розвиток вітчизняного автомобілебудування, створити передумови для широкого залучення іноземних та внутрішніх інвестицій в автомобільну галузь і виробництво автокомплектуючих, а також створити стимули для інвесторів вносити до статутних фондів підприємств галузі нове високотехнологічне обладнання.

«Реалізація заходів, передбачених Державною програмою розвитку легкового автомобілебудування України дозволить покривати 70% внутрішнього ринку за рахунок автомобілів вітчизняного виробництва, збільшити внутрішній випуск легкових автомобілів до 734,4 тис. од. і наростити експортний потенціал українського автопрому до 220,3 тис. автомобілів», - підкреслив Прасолов.

При цьому він зазначив, що реалізація Програми забезпечить створення майже 178,5 тис. нових робочих місць в галузі.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

150