Україна до 2020 року має намір збільшити випуск вітчизняних легкових автомобілів до 735 тис. од. з доведенням їх частки на ринку легкових автомобілів до 70%, а також наростити їх поставки на експорт до 220 тис. автомобілів, передає кореспондент Forum'у.

Такі плани містяться в проекті Концепції державної цільової програми розвитку автомобілебудування на період до 2020 року, яку має намір схвалити Кабінет Міністрів 15 січня, повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду в середу.

«Програма спрямована на створення умов для зростання випуску легкових авто до 735 тис. од. і нарощування експортного потенціалу до 220 тис. до 2020 року, збільшення на внутрішньому ринку частки легкових авто, випущених в Україні до 70%, а також на створення до 176 тис. робочих місць у виробництві автомобілів і комплектуючих», - сказав прем'єр.

Крім того, за його словами, дуже важливим є те, що концепція передбачає імплементацію в сфері автомобілебудування міжнародних стандартів якості, стимулювання залучення передових технологій, тобто створення продукції високої якості.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2719