Україна до 2020 року має намір збільшити випуск вітчизняних легкових автомобілів до 735 тис. од. з доведенням їх частки на ринку легкових автомобілів до 70%, а також наростити їх поставки на експорт до 220 тис. автомобілів, передає кореспондент Forum'у.

Такі плани містяться в проекті Концепції державної цільової програми розвитку автомобілебудування на період до 2020 року, яку має намір схвалити Кабінет Міністрів 15 січня, повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду в середу.

«Програма спрямована на створення умов для зростання випуску легкових авто до 735 тис. од. і нарощування експортного потенціалу до 220 тис. до 2020 року, збільшення на внутрішньому ринку частки легкових авто, випущених в Україні до 70%, а також на створення до 176 тис. робочих місць у виробництві автомобілів і комплектуючих», - сказав прем'єр.

Крім того, за його словами, дуже важливим є те, що концепція передбачає імплементацію в сфері автомобілебудування міжнародних стандартів якості, стимулювання залучення передових технологій, тобто створення продукції високої якості.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2719
Туфли осень-зима Everest