Учасники дорожнього руху повинні дотримуватися чинного законодавства, повідомляє управління зв'язків з громадськістю МВС України.

Згідно з повідомленням, Державтоінспекція здійснює свої прямі обов'язки із забезпечення безпеки дорожнього руху. Водії, які нехтують вимогами Закону, притягаються до відповідальності.

«Державтоінспекція не розділяє учасників дорожнього руху на прихильників тих чи інших політичних сил. Тому ще раз нагадуємо, що всі водії та пішоходи повинні чітко виконувати вимоги Правил дорожнього руху», - зазначив начальник відділу профілактичної роботи департаменту ДАІ МВС України Олександр Зубенко.

За словами представника ДАІ, право на мирні зібрання не дає підстави громадянам наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху. Створювати перешкоди і незручності в русі транспорту, особливо того, який залучений для життєзабезпечення людей.

За статистикою, кожні дві години у дорожньо-транспортній пригоді гине одна людина. Головна ж причина ДТП - грубе порушення Правил дорожнього руху.

«Тому Державтоінспекція приймала і буде приймати всі необхідні заходи для того, щоб на дорогах держави було безпечно, а порушники будуть притягуватися до відповідальності згідно з Законом», - підкреслив Зубенко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

319