В Овідіопольському районі виявлено підпільний цех, у якому виготовляли підробки всесвітньо відомих брендових спортивних товарів, повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю Управління МВС в Одеській області.

Цех був обладнаний на території складських приміщень в селищі Авангард, які здавалися в оренду.


«Налагодив цей бізнес без оформлення відповідних дозвільних документів 33-річний уродженець однієї з азіатських країн. Вони служили робочим-нелегалам місцем роботи, і проживання. Працівники спали в непровітрюваних коморах на збитих з дощок двоповерхових стелажах. Всі приміщення були маленькими і перебували в антисанітарному стані», - йдеться в повідомленні.
 

На момент обшуку в цеху працювали 29 осіб, усі - вихідці з країн Південно-Східної Азії, які нелегально проживають на території України. Вони шили теплі жіночі куртки під логотипом відомих торгових марок.
 

Для забезпечення діяльності на підпільному підприємстві було встановлено 37 швейних машин і використовувалося близько 300 лекал та 1500 заготовок для подальшого виготовлення товару.
 

Під час обшуку в цеху працівники міліції виявили понад 500 готових до реалізації болоньових курток, 112 рулонів різного кольору тканини, 115 рулонів синтепону і понад 1200 бобін з різнокольоровими нитками.
 

«Цех закрито. Проводиться вилучення виготовленої продукції та обладнання, на якому воно здійснювалося, - зазначив начальник Овідіопольського РВ майор міліції Іван Іщенко. Протиправна діяльність організатора підпільного підприємства кваліфікується за ч.2 ст.229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Відповідальність за даний вид злочину передбачає сплату штрафу у розмірі від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з конфіскацією відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для її виготовлення».
 

Правоохоронцями вживаються заходи щодо видворення нелегалів з території України на їхню батьківщину.
 


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161