Незважаючи на заяви коменданта майдану Андрія Парубія, акція автомайдану на в'їзді в село Нові Петрівці, неподалік від якого знаходиться заміська резиденція Президента Віктора Януковича, не досягла своєї мети. Глава держави потрапив на робоче місце в Адміністрації Президента і вранці працював з документами. Про це заявив радник Президента України, народний депутат Володимир Демидко.

«Комендант майдану Андрій Парубій у черговий раз збрехав українцям. Він поширює неправдиві чутки про те, що Президент України до 11 години не виїжджав зі своєї резиденції через блокаду автомайдану. Хоча Глава держави вже вранці знаходиться на робочому місці в Адміністрації Президента», - підкреслив представник Президента, повідомляє «Обозреватель».

На думку Демидка, опозиційні сили влаштовують брудні ігри, щоб загострити ситуацію в державі. У той же час, на його переконання, такі акції не матимуть будь-яких істотних наслідків.

Нагадаємо, що раніше опозиційний народний депутат, комендант майдану Андрій Парубій повідомив, що кортеж Президента України Віктора Януковича з резиденції Межигір'я не виїжджав.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

222