Виконуючи доручення Президента, уряд вирішив збільшити Шевченківську премію в кілька разів. У 2014 році вона складе 1 мільйон 300 тисяч грн. Про це заявила депутат від Партії регіонів Ганна Герман на брифінгу у Верховній Раді, повідомляє «Укрінформ».

«Я хочу повідомити хорошу новину. Щойно на засіданні в Кабінеті Міністрів затверджена остаточна сума грошового виміру національної Шевченківської премії, яку, як ви знаєте, Президент доручив збільшити вдвічі. Сьогодні вдалося не вдвічі, а в кілька разів збільшити Шевченківську премію, і вона становитиме вже в цьому році 1 мільйон 300 тисяч грн», - повідомила Герман.

Нардеп нагадала, що у 2013 році фінансовий еквівалент премії становив трохи менше 300 тисяч гривень.

Герман додала, що уряд вирішив питання фінансування завершення ремонту національного музею Тараса Шевченка у Києві. Також, за словами політика, вдалося знайти спонсорів для створення нової експозиції в Шевченківському музеї, яку відкриють до 9 березня цього року (до 200-річчя з дня народження Кобзаря).

При цьому депутат висловила сподівання, що опозиція дасть можливість проголосувати закон про Державний бюджет на 2014 рік на цьому тижні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158