Народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Ярослав Сухий зазначив, що правоохоронні органи повинні дати законну оцінку діям екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який «у п'яному дебоші провокував і принижував співробітників правоохоронних органів».

«Ми просто вчора на відео побачили справжнє обличчя Луценка - хам і алкоголік. За такі дії і за ці слова у бік міліціонера, які він робив, він повинен нести кримінальну відповідальність. Я вважаю, що таку людину треба покарати. Він погрожував, він ображав, він кидався. По-друге, він був у стані алкогольного сп'яніння. А ось його дружина поводилася гідно. Ірину (дружину Юрія Луценка. - Ред.) я знаю давно, в даному випадку можу сказати, що Ірина - це нормальний, адекватний політик. І те, що вона, як ми бачили на відео, просила його «Підемо, підемо», - вона чинила як нормальна жінка з чоловіком напідпитку, якого тягне додому», - зазначив народний депутат, повідомляє прес-служба ПР.

На його думку, раптове начебто погіршення стану здоров'я Луценка - це спроба уникнути спілкування зі слідчими.

«А те, що зараз йому несподівано стало зле, - це в корисливих цілях врятувати себе, уникнути відповідальності. Він, звичайно, розуміє, що за його дії законом передбачена кримінальна відповідальність. І правоохоронні органи повинні дати оцінку подібним діям. До речі, лікарі підтвердили, що в його крові містився алкоголь», - пояснив Сухий.

Нагадаємо, 10 січня під час пікетування будівлі Києво-Святошинського суду сталися сутички.

Прокуратура Києва почала кримінальне провадження відносно повідомлень про застосування сили «беркутівцями» біля Києво-Святошинського суду та отримання тілесних ушкоджень екс-міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195