За відсутності стратегічного мислення євромайдан перетворюється в ланцюг локальних конфліктів. Лідери опозиції не контролюють події, що відбуваються на ньому. Таку думку в коментарі телеканалу «Рада» висловив політолог Володимир Цибулько.

Так, за словами експерта, автомайдан і раніше проведений Форум майданів у Харкові, представляли автономні рухи, які не підкоряються лідерам опозиції.

«Подивіться, яку істерію закатали лідери політичного майдану з приводу проведення в Харкові громадянського Форуму майданів України. Кілька днів інформаційної істерії засвідчили, що після смолоскипної ходи «Свободи» майдан не є чимось однорідним, цілісним. Хоча він не був однорідним і цілісним досі, але фактично після 1 січня майдан розділився на кілька площин», - сказав він.

Цибулько зазначив, що кожна з них починає формувати внутрішнє самоврядування і жити за власними законами.

Політолог нарікає, що подібна ситуація може призвести до політичної турбулентності і розколу євромайдану.

«Ми маємо ситуацію, коли один майдан перетворюється на наших очах в триста майданів, своєрідну махновщину. Ми ризикуємо потрапити в таку зону турбулентності, де контролю та організованого протесту у нас вже не буде. Буде багато неорганізованих протестів, ввести їх у контрольоване русло буде неможливо», - переконаний експерт.

У зв'язку з цим політолог сумнівається у реалістичності намірів опозиції підготувати план дій і сформувати нову команду євромайдану.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

150