З 17 січня в Україні очікується зниження температури повітря до 19° морозу. Про це, як повідомляє кореспондент Forum'у, під час брифінгу заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

«В Україні почалася зима. Протягом поточного та на початку наступного тижня очікується поступове зниження температури повітря. Вночі температура опуститься до 3° морозу, а вдень до 0», - заявив він.

Разом з тим Кульбіда підкреслив, що 17-20 січня в Україну прийде чергова хвиля холодного повітря. «У цей період мінімальна температура повітря знизиться вночі до 9-15° морозу, а на Сході і Південному сході до 16-19° морозу. Вдень температура повітря становитиме 10° морозу», - зазначив він.

Також, за даними Гідрометцентру, у південних та західних областях України температура повітря очікується вище на 4-5°.

Разом з тим, за словами Кульбіди, опади в цей період будуть в основному у вигляді снігу. «Збільшення снігового покриву очікується вже вдень 15 січня - на Заході, в ніч на 16 січня у північних та центральних областях, вдень 16 січня - на Сході України.

Синоптик також додав, що сніговий покрив буде зберігатися до кінця січня.

Разом з тим, за словами глави Гідрометцентру, з 20 січня очікується підвищення температури повітря та опади у вигляді мокрого снігу. «Такі погодні умови спочатку в західних і південно-західних регіонах, потім вони будуть поступово поширюватися на територію північних, центральних і східних регіонів України. Після похолодання опади у вигляді мокрого снігу, а на Південному заході частково з дощем, призведуть до ожеледиці на дорогах», - підсумував він.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

549