Під час переговорів глав зовнішньополітичних відомств Росії та США Сергія Лаврова і Джона Керрі з приводу підготовки до міжнародної конференції з Сирії «Женева - 2», держсекретар США подарував російському колезі дві картоплини.

Переговори почалися в Парижі в понеділок в резиденції американського посла.

Журналістів запросили на протокольну частину заходу. Міністри, посміхаючись, потиснули один одному руки, потім держсекретар подякував пресі і попросив її піти. Несподівано представників ЗМІ вдруге запросили зняти початок бесіди, повідомляє РІА «Новости».

«Ми говорили з міністром Лавровим кілька тижнів тому, планували обговорити Сирію», - сказав Керрі. Потім держсекретар з великої картонної коробки дістав дві картоплини і підніс їх в подарунок російському міністру, чим викликав сміх обох делегацій.

За словами Керрі, міністри раніше в одному з телефонних розмов жартома обговорювали картоплю з американського штату Айдахо. «Я сьогодні приніс цю картоплю», - сказав держсекретар.

Далі переговори продовжилися за закритими дверима. Пізніше до них приєднається спецпредставник ООН і ЛАД по Сирії Лахдар Брахімі.

Нагадаємо, загострення ситуації в Сирії відбулося 21 серпня. Деякі ЗМІ повідомили про хіматаку в околицях Дамаска, організовану військами уряду. За даними опозиції, внаслідок хіматаки кількість жертв склала 1,3 тисячі осіб.

14 вересня глави зовнішньополітичних відомств Росії і США домовилися по сирійському питанню: сторони виступили за політичне врегулювання конфлікту, військове невтручання і виведення хімзброї з Сирії або її знищення до середини 2014 року.

Сирія приєдналася до Конвенції ООН про заборону хімічної зброї.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

111
Классические туфли мужские