Уряд у поточному році продовжить курс на дерегуляцію, зниження адміністративного тиску на бізнес і усунення перешкод для його діяльності. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі «Фейсбук», повідомляє прес-служба уряду.

«Я вже не раз говорив, що нам треба наших виробників, бізнес на руках носити. В цьому і буде полягати сенс роботи уряду в 2014 році. Якщо ми хочемо значно прискорити розвиток економіки, ми повинні продовжувати роботу з дерегуляції, щодо зниження адміністративного тиску на бізнес, по усуненню перешкод ведення бізнесу, боротьби з корупцією та створення умов для модернізації та інвестування в нашу промисловість», - заявив Азаров.

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, на Міністерство, що утворюється, покладено функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Зокрема, за рік роботи Міністерства доходів і зборів вдалося забезпечити підвищення якості податкового та митного сервісу, спрощення податкової звітності, масштабну електронізацію послуг, автоматизацію процедур, і, як результат, зменшення часу на виконання бізнесом податкових зобов'язань та проходження митних процедур. Так, платники податків у цьому році витрачали на виконання своїх податкових зобов'язань на 100 годин менше, ніж у минулому році. Час огляду вантажів на митниці в середньому скоротився до 1,5 години.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

3804