Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження щодо повідомлень про застосування сили «беркутівцями» біля Києво-Святошинського суду та отримання тілесних ушкоджень екс-міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

«За повідомленнями про застосування сили працівниками «Беркут» біля Києво-Святошинського суду, а також щодо отримання тілесних ушкоджень громадянином Ю.Луценка на проспекті Перемоги, 109, прокуратурою Києва розпочато кримінальне провадження за статтею «Перевищення службових повноважень». В рамках розслідування слідчі прокуратури встановлять об'єктивну картину події на території суду, а також після того біля Святошинського райвідділу міліції», - повідомляє прес-служба прокуратури Києва.


Як зазначають у прокуратурі, в даний час офіційні заяви про побиття людей працівниками міліції до прокуратури не надходили, слідство розпочато за ч. 2 ст. 365 КК України за інформацією, наявною у ЗМІ.

«У той же час слідчі міліції за тими ж подіям розпочали кримінальні провадження за фактом хуліганства з боку мітингувальників, незаконного втручання в діяльність суду, а також опору працівникам міліції», - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, вчора після конфлікту біля Києво-Святошинського суду активісти «автомайдану» заблокували 3 автобуси з «Беркутом» біля будівлі Святошинського районного управління міліції. За повідомленнями ЗМІ, учора внаслідок конфлікту Юрій Луценко отримав травми голови.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

255
Классические туфли мужские