На сьогодні аграрії обробили близько 1 мільйона гектарів під озимими від мишоподібних гризунів. Про це повідомив директор Департаменту землеробства Міністерства аграрної політики і продовольства Олександр Демидов.

«Враховуючи сприятливі погодні умови для перезимівлі шкідників і хвороб, аграрії вже активно накопичують засоби захисту рослин. Їх необхідно активно використовувати при проведенні комплексу весняно-польових робіт. Це допоможе ефективно захистити озимі від хвороб і шкідників. Проте вже сьогодні аграрії встигли обробити близько 1 мільйона гектарів посівів проти мишоподібних гризунів», - повідомив фахівець.

Директор Департаменту також повідомив, що в цілому, за даними регіонів, аграріям для весняно-польових робіт буде потрібно 30 тисяч тонн засобів захисту рослин.

Демидов також зазначив, що, за прогнозами синоптиків, очікується поступове зниження температури і поява сніжного покриву. А це забезпечить надійну перезимівлю озимих.

Нагадаємо, що озимі культури посіяні на площі 7,8 мільйона гектарів. В цілому ж зерновий клин під урожай наступного року складе 16,4 мільйона гектарів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

143