Акції протесту біля будинку міністрів, які проводять активісти автомайдану, - це прояв нетактовності і хамства. Про це, як передає кореспондент Forum'у, під час прес-конференції заявив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

«У нас ви щохвилини можете очікувати прояви нетактовності і хамства... Якщо вас облили брудом або нагрубили, то якою може бути реакція - не спілкуватися з цією людиною. І як колись сказав Сенека: якщо неможливо чогось уникнути, то це треба просто пережити», - зазначив міністр.

Крім того, Табачник вважає, що лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк також повинен пояснити, звідки у нього великий заміський будинок. «Якщо пан Яценюк сильно хвилюється, звідки у 52-річного Захарченка (глава МВС. - Ред.) маєток, то він би показав свій, і розповів, як він на півтора десятка років молодший від Захарченка нажив такий палац», - підсумував міністр.

Нагадаємо, 9 січня прес-служба МВС повідомила, що керівники автомайдану вибачилися перед власником будинку, який вони вважали власністю глави Міністерства внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

145