Страйки на підприємствах, до яких закликає опозиція, не допоможуть вирішити політичні проблеми, але призведуть до економічної дестабілізації. Про це в ексклюзивному коментарі телеканалу «БТБ» заявив депутат Європарламенту від Чехії Лібор Ручек.

«Боюся, що протести та демонстрації зруйнують політичний процес, але проблем не вирішать. Українське суспільство має об'єднатися для роботи над помилками, проаналізувати їх та знайти вихід для вирішення. Країна повинна рухатися вперед. Я переконаний: якщо буде працювати економіка, не буде проблем фінансового характеру, залежно від МВФ або Росії, Україна буде у вигіднішому становищі», - сказав Ручок.

Він зазначив, що українці проявили здоровий глузд, не відреагувавши на заклики опозиції до страйків. У той же час Ручек упевнений, що в країні потрібно активізувати проведення круглого столу за участю влади, опозиції і мітингувальників. Це буде більш корисним для вирішення політичних проблем і не завдасть шкоди економіці України.

«Заклики до страйків лунали ще на початку протестних акцій. Однак цього не сталося. Я особисто не дуже впевнений, що підприємства і компанії відгукнулися б на ці заклики», - сказав депутат Європарламенту.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

126