Сьогодні, 9 січня, у рамках робочої поїздки в Черкаську область віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко вручив ключі від 42 автомобілів ветеранам Великої Вітчизняної війни, повідомляє прес-служба віце-прем'єра.

Автомобілі були придбані за кошти місцевих бюджетів та благодійників.

Авто вручені 39 ветеранам Великої Вітчизняної війни, одному учаснику бойових дій в Афганістані та двом ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Крім того, Грищенко ознайомився з ходом будівництва обласного перинатального центру та діяльністю обласного лікувально-консультативного центру.

Будівництво обласного перинатального центру у Черкасах, яке відбувається в рамках Національного проекту «Нове життя - нова якість охорони материнства та дитинства» і здійснюється під патронатом Президента України, планується завершити протягом цього року.

Новий медичний заклад обслуговуватиме 2050 пологів на рік. Він розрахований на 100 ліжок, серед них - відділення інтенсивної терапії новонароджених на 6 ліжок, денний стаціонар на 3 ліжка. У перинатальному центрі діятиме 4 операційні зали, 7 пологових залів, серед них - 6 індивідуальних і один індивідуальний пологовий бокс для вагітних та породіль з інфекційними захворюваннями. На будівництво центру з бюджету виділено понад 77 млн грн. Проведені тендерні закупівлі медичного обладнання на суму 22,7 млн грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135
Туфли осень-зима Everest