Покращення фізичного і психологічного стану констатують лікарі у львівських братів-мауглі. Про це заявила завідуюча дитячим відділенням Львівської обласної психіатричної лікарні Оксана Лемішко, повідомляє «Укрінформ».

«Брати мауглі, яких виявили у Львові влітку минулого року, значно прогресують у розвитку. За допомогою спеціального ортопедичного взуття вони вже впевнено стоять на ногах, а молодший Юрчик вже навіть ходить за руку і проявляє характер», - сказала вона.

За словами Лемішко, діти в хорошому емоційному стані, реагують на іграшки та ровесників. Однак хлопчики нудьгують за батьком, який за злісну недбалість відсидить два роки. У зв'язку з цим медики звернулися до Апеляційного суду з проханням полегшити вирок батькові дітей Любомиру Кучумову, замінив покарання на умовне. Суд розгляне апеляцію вже у січні.

Зі свого боку соціальні працівники проситимуть прокуратуру і районну адміністрацію дозволити матері, яку поки не позбавили опікунства, відвідувати дітей. Зараз Наталя Білонога за рішенням суду також знаходиться в психіатричній лікарні.

Нагадаємо, минулого літа у львів'ян забрали двох здичавілих дітей, які не вміли ні ходити, ні говорити, ні самостійно їсти. Медики визначили у братів фізичну і розумову відсталість.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189