Голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов заявляє, що в державному бюджеті України на 2014 рік повинні бути враховані інтереси автономії. Про це він заявив під час зустрічі з народними депутатами України, обраними від Криму, повідомляє Управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.

Голова Ради міністрів підкреслив, що ключове завдання нардепів - зробити все, щоб у головному фінансовому документі країни були максимально враховані інтереси Криму.

Зокрема, серед нагальних завдань - фінансування на соціально-економічний розвиток автономії, кошти на модернізацію інфраструктури, у тому числі на програму «Вода Криму» і т.д.

Могильов підкреслив, що від державних коштів багато в чому залежить успішна реалізація як масштабних, так і локальних програм соціально-економічного розвитку Криму.

Голова Ради міністрів зазначив, що бюджет повинен відповідати довгостроковим цілям і перспективам модернізації соцсфери, дорожньо-транспортного господарства, охорони здоров'я та освіти, інфраструктури в цілому.

Як раніше повідомляв ForUm, депутати вирішили приймати держбюджет-2014 16 січня. Таким чином, Новий рік Україна зустріне без затвердженого кошторису.

18 грудня Кабінет Міністрів України схвалив доопрацьований проект державного бюджету на 2014 рік.

Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді прийняти державний бюджет на 2014 рік з доходами 392,404 млрд грн і витратами 447,294 млрд грн.

Верховна Рада визначила особливості процедури розгляду і прийняття проекту Закону України про державний бюджет на 2014 рік.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

154