Сенат США закликає політичні партії України утриматися від ненависницьких заяв чи дій, які мають антисемітський характер і ще більше ділять український народ у той час, коли він повинен бути об'єднаним, повідомила народний депутат фракції Партії регіонів Ганна Герман.

«Ці слова з резолюції, яку я зараз тримаю в руках, дуже близькі і зрозумілі для української влади, політика якої завжди ґрунтувалася на рішучому засудженні будь-яких проявів антисемітизму або людиноненависницької ідеології. У своїх зверненнях до народу, в численних виступах і у всій діяльності президент України Віктор Янукович завжди підкреслював необхідність застосовувати таку ідеологію і політичну риторику, яка об'єднує людей, а не розділяє, сіє ненависть і протистояння», - заявила народний депутат, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу політика.

«Тому ми всіляко підтримуємо посил резолюції Сенату США до тих політичних партій в Україні, які використовують людиноненависницьку ідеологію, і вважаємо ці слова резолюції абсолютно справедливими, як і ті пункти, які говорять про право народу України самостійно вибирати свій шлях у майбутнє. Заклики до опозиції і до громадянського суспільства не використовувати насильство і запобігати йому, утримуватися від застосування сили і почати діалог для національного примирення, які містяться в резолюції Сенату, ми щиро поділяємо. Так само, як і заклик до влади утриматися від застосування сили проти демонстрантів», - зазначила Герман.

«Ми переконані, що діалог між двома великими суспільними групами, які мають поки різне бачення української перспективи, можливий, і він неодмінно призведе до єднання народу і зміцнення України як незалежної держави, де народ прагне жити за європейськими стандартами і де влада робить все можливе для створення передумов побудови таких стандартів в Україні», - підсумувала парламентарій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2758