Міністерство закордонних справ України прийняло до уваги резолюцію Сенату США щодо України, прийняту 7 січня, повідомляє прес-служба МЗС.

У МЗС України розцінюють ухвалення даної резолюції як прояв підтримки європейського вибору нашої держави та її демократичного розвитку.

«Уряд України залишається відданим стратегічному курсу на європейську інтеграцію і продовження демократичних реформ. Заклик верхньої палати Конгресу США до всіх сторін політичного процесу в Україні утримуватися від застосування сили і підтримувати діалог національного примирення повністю відповідає підходам уряду України. Саме до такого діалогу з метою забезпечення стабільності в державі закликає Президент України Віктор Янукович, який засудив застосування сили з боку як правоохоронних органів, так і окремих учасників акцій протесту», - йдеться в заяві.

У МЗС зазначають налаштованість української сторони продовжувати розвивати конструктивні та взаємовигідні стосунки із Сполученими Штатами. «Ми готові вести відкритий діалог в атмосфері взаєморозуміння, у тому числі з питань європейської інтеграції», - підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, Сенат США прийняв резолюцію по Україні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1002