Громадяни України мають право на мирні зібрання, де вони висловлюють свою політичну позицію, але протиправні дії, зокрема захоплення адміністративних будівель, повинні бути покарані. Про це в коментарі телеканалу БТБ заявив Пітер Стано, прес-секретар єврокомісара з питань розширення та сусідства Штефана Фюле.

«Ми підтримуємо верховенство права, а це означає, що якщо люди порушують закон, вони повинні нести відповідальність за свої вчинки», - сказав Стано, відповідаючи на питання журналіста телеканалу про те, чи є прийнятним захоплення адміністративних будівель учасниками євромайдану і фактичне пограбування кабінетів чиновників, повідомляє «Forbes.ua».

«Кожен має право мирно висловлювати свою думку. Кожна людина повинна мати можливість скористатися своїм правом на свободу мирних зібрань згідно з законом. Але якщо люди (учасники політичних акцій - ред.) діють всупереч закону і порушують його, вони повинні зіткнутися з відповідними наслідками. Їх потрібно притягати до відповідальності згідно з законом», - підкреслив Стано.

Нагадаємо, на початку грудня минулого року учасники акцій протесту не євромайдані захопили будівлю Київської міської державної адміністрації, де перебувають і досі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162